Project Description

BLANKA 8 Kafel krem lub czarny

Wkład ubrany w kafle, przedstawia nowe oblicze, które będzie pasować zarówno do wnętrz stylowych, jak i nowoczesnych..

  • MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE ENERGII

  • BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

  • WYGODNE UŻYTKOWANIE

MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE ENERGII

Dostarczanie powietrza do wkładu odbywa się z zewnątrz, dzięki wbudowanemu króćcowi dolotu powietrza fi 100 mm. Cały mechanizm działa bardzo cicho i bezawaryjnie.

Maksymalne wykorzystanie ciepła dzięki gęsto rozmieszczonym radiatorom, co gwarantuje to lepszą efektywność wymiany ciepła do otoczenia.

BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Korpus i front wkładu są odporne na działanie wysokich temperatur dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej stali. Zapewnia to stabilność całej konstrukcji.

Blanka wyposażona jest w ceramikę żaroodporną wytrzymująca temperaturę do 800°C. Oferowane przez Nas szkło posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa.

WYGODNE UŻYTKOWANIE

Wzornictwo nawiązujące do stylu retro – kafle z połyskiem. Obudowa wykonana z kafli wpływa na wydłużenie czasu oddawania ciepła, co stanowi dodatkowe źródło ogrzewania po wygaszeniu paleniska.

Piece kaflowe firmy Kratki.pl zaliczane są do palenisk stałopalnych z ręcznym załadunkiem paliwa i zamykanymi drzwiczkami paleniskowymi. Służą jako dodatkowe źródło ciepła w pomieszczeniach, w których są zainstalowane.

Gwarancja 5 lat.

Moc nominalna (kW) 8,0
Zakres mocy grzewczej (kW) 7,5 – 11,0
Średnia moc z wody (kW) x
Sprawność cieplna (%) 780
Dolot powietrza Tak
Ozdobna szyba typu GLASS Nie
Temperatura spalin (℃) 285,0
Średnica wylotu spalin (mm) 160
Waga (kg) 247,0
Szerokość (cm) 71,50
Wysokość (cm) 136,50
Głębokość (cm) 59,80

120 dni

15 120,00 zł

Oferta znajdująca się na stronie www.sroda-kominki.pl ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Inne produkty