Project Description

DECEMBER

Proste, eleganckie kształty oraz materiał, z którego wykonany jest biokominek portalowy sprawia, iż doskonale przypomina tradycyjny kominek.

  • MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE ENERGII

  • BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

  • WYGODNE UŻYTKOWANIE

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w montażu oraz w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to również doskonałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.

Wyposażenie biokominka (standard):

– Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo użytkowania biokominka oraz wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wykonany ze stali nierdzewnej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.)

– Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób montażu:

Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu.

Gwarancja 24 miesiące.

Pojemność biowkładki 1,80
Waga 82,0
Szerokość 115,00
Wysokość 107,10
Głębokość 32,50

 3 dni

3 350,00 zł

Oferta znajdująca się na stronie www.sroda-kominki.pl ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Inne produkty